Изборни предмети Катедре хуманистичких наука – Јулски испитни рок

Изборни предмети Катедре хуманистичких наука који су се слушали до марта месеца школске 2019/20 -⁠⁠⁠⁠ Пријава испита за јулски испитни рок
Пријављивање испита из изборних предмета Катедре хуманистичких наука (Комуникација у медицини, Медицина, спорт и биоетика, Биоетика 3, Биоетика 4) за јулски испитни рок, врши се слањем мејла на адресу:
humanistickenauke@med.bg.ac.rs. У мејлу навести име, презиме, број индекса, предмет који се пријављује и школску годину у којој је предмет слушан. Пријава је омогућена до уторка 13. јула 2021. г. Испит ће се одржати у просторијама Катедре хуманистичких наука, Пастерова 2, 15. јула у 12ч.

Изборни предмет Биоетика хумане сексуалности – Јулски испитни рок
Студенти који су слушали изборни предмет Биоетика хумане сексуалности у школској 2019/20.години, а полажу испит у јулском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим условима и на досадашњи начин, пошаљу до 15. јула 2021. године.